Ptáte se, proč utrácet peníze za služby spojené s údržbou bazénů a úpravou vody, když na trhu existuje tak obrovské množství různých přípravků a obchodů, které tyto přípravky nabízí?

Přáním každého uživatele bazénu je dokonale čistá a nezávadná voda s minimem úsilí a vynaložených finančních nákladů. Bohužel neexistuje žádný univerzální návod ani postup, jak obecně upravit vodu v bazénu. Vše je závislé na mnoha faktorech, které jsou v každé oblasti odlišné a ovlivňují konečný celkový výsledek.

Každá lokalita v České republice má jiné parametry a specifické vlastnosti vody. Někde se setkáte s velmi tvrdou vodou, kde každý provozovatel bazénu bojuje s vodním kamenem a nižší účinností desinfekce. Jinde naopak narazíte na měkkou vodu obsahující bakterie a různé typy řas. Pokud vám schází dostatečné zkušenosti a znalosti, je následná úprava bazénové vody během na dlouhou trať. Mnoho lidí ztrácí trpělivost a bazén se pro ně stává noční můrou, místo aby se z něj radovala celá rodina. Z našich zkušeností lidé dělají zásadní chyby již v počátcích úpravy vody, které mohou vést nejenom k vizuální ztrátě kvality, ale hlavně mohou způsobit vážná zdravotní rizika. Příkladem je možné jmenovat počáteční neuvážené přechlórování vody velkým množstvím chlornanu, aniž by byla zajištěna trvalá stabilita pH. Takto upravená voda sice v začátcích sezóny vykazuje vizuální kvalitu, ale ve skutečnosti účinnost velkého množství desinfekce neodpovídá jejímu množství.

Přehnané nebo špatně zvolené množství desinfekce (většinou chlornanu) může mít při dlouhodobém působení neblahé zdravotní následky, vedoucí až k rakovinovému bujení a dalším nezvratným změnám na lidském organismu. Tím méně vážným následkem je pak vyblednutí a “vyšisování” barvy plastových i fóliových bazénů. Normy a vyhláška České republiky stanovuje, jaké maximální hodnoty jsou zdravotně nezávadné pro užívání ve veřejných bazénech a měli by se jimi řídit i majitelé soukromých bazénů.

Když už se rozhodnete pro volbu takové služby, proč zvolit právě BazenExpres.cz?

Jako jediní se specializujeme na úpravy bazénové vody a v tomto oboru máme za sebou patnáctiletou zkušenost. Neustále se vzděláváme, sledujeme nové trendy a pravidelně odborně proškolujeme všechny naše techniky. Úprava bazénové vody je naší doménou a proto je součástí každého čištění nebo odzimování bazénu také služba zvaná „Start bazénové vody“. Tento servis zahrnuje detailní měření veškerých hodnot, důležitých pro udržení bezvadné kvality vody z vizuálního i zdravotního hlediska. Takto námi upravená voda zaručuje, že s minimem úsilí a nákladů se vám podaří vodu udržet po zbytek celé sezóny v perfektním stavu. Díky našim službám významně prodlužujete životnost svého bazénu. Pro úpravu vody používáme nejšetrnější technologické postupy a chemii, která zaručí, že váš bazén bude po dlouhá léta stálobarevný (nebude blednout) a pružný (neobjeví se v něm žádné trhliny).

Buďte zodpovědní, nekoupejte se ve zdraví závadné vodě a nestresujte se už namáhavou a finančně náročnou úpravou vody s nejistým výsledkem. Koupejte se v perfektně čisté a nezávadné vodě po celou sezónu.

BazenExpres.cz je vám nadosah.  Dojedeme za vámi kamkoliv a naše služby jsou EXPRES!