O historii a důvodech vzniku specializované služby www.zdravekoupani.cz, která nabízí technologie na bezchlórovou úpravu bazénové vody, jsme psali v minulém článku. Nyní se pojďme zaměřit na nejvýkonnější a námi doporučovanou technologii Ionizátorů.

V první řadě je třeba zmínit, že Ionizátor je plně automatické a vysoce spolehlivé zařízení pro bezchlórovou úpravu vody. Funguje na bázi automaticky řízeného uvolňování iontů stříbra, mědi a zinku do bazénové vody. Tento proces pak spolehlivě zabraňuje tvorbě řas, bakterií, virů a jiných primitivních organismů. Ionizátor tak umožňuje údržbu vody až s 90% úsporou chlóru, a dalších bazénových přípravků.

Některé konzervativnější uživatele bazénů, kteří nedají dopustit na zachlórovanou vodu, by mohlo zajímat, že Ionizátor:

A, Snižuje nebo úplně omezuje dávkování veškeré bazénové chemie = žádný zápach, žádné alergické reakce na kůži, žádné vybledlé fólie a plasty. Pouze přírodní čistá voda se svým přirozeným aromatem.

B, Rapidně snižuje náklady na provoz bazénu = zkuste si spočítat, kolik vás ročně stojí nekonečné nákupy bazénové chemie, její často chaotické dávkování metodou „pokus x omyl“ a následně zkažené slunné dny, kdy byste rádi leželi v bazénu, ale voda je natolik přechlórovaná a nekvalitní, že se  vám do ní vlastně ani moc nechce.

C, Ionizátor je bezúdržbový = sám řídí veškeré procesy čištění vody. Ionizátor je stoprocentně účinný a na současném trhu představuje jedničku pro bezchlórovou úpravu vody.

Přemýšlíte nyní, jestli je pro Vás Ionizátor vhodný a jestli se jedná o smysluplnou investici? Věřte, že ano. Praxe potvrzuje, že vstupní náklad do nákupu Ionizátoru se Vám vrátí za cca 2 roky používání. Důvod? Nekupujete již žádnou bazénovou chemii.

Co nás odlišuje od jiných firem nabízející ionizátory? V rámci služby www.zdravekoupani.cz nabízíme Ionizátory za bezkonkurenční cenu, jejíž součástí je také montáž přístroje, uvedení do provozu a detailní proškolení koncového uživatele. Součástí naší služby je také prvotní „nastartování bazénové vody“ do stavu, aby v součinnosti s Ionizátorem vykazovala dlouhodobou kvalitu po celou sezónu.

Ionizátory jsou proto vhodné pro všechny, kteří chtějí odbourat chlór a chemii v bazénové vodě a rádi by si bazén užili, ne se o něj jen starali. Tedy pro rodiče s malými dětmi, alergiky a obecně všechny vyznavače zdravého životního stylu. Ionizátory jsou vhodné pro všechny, kteří už nechtějí vyhazovat peníze za bazénovou chemii a mít plnou hlavu starostí s nekvalitní vodou v bazénu.

www.zdravekoupani.cz = „voda bez chemie“