Zima pomalu hlásí svůj odchod a na dveře klepe jaro.  Právě proto je nejvyšší čas začít přemýšlet nad začátkem letošní koupací sezóny. Od začátku dubna zpravidla přichází ideální počasí, ve kterém je možné začít s odzimováním bazénu (důležité jsou zde konstantní teploty nad bodem mrazu).

Služba odzimování bazénu poskytovaná naší firmou standardně zahrnuje kontrolu a zprovoznění filtračního zařízení včetně kontroly písku ve filtrační nádobě, prověření těsnosti všech dílů filtrace, vyčištění bazénu od drobných nečistot a mastné linky, kontrolu a vyčištění skimmeru a další nezbytné úkony dle individuálního posouzení. Součástí odzimování je také přesná analýza bazénové vody, kterou následně upravíme tak, aby byla perfektně připravena na sezónu a vykazovala stabilní kvalitu. Službu odzimování bazénu nabízíme již od 1800,- Kč. Pro detaily klikněte zde https://bazenexpres.cz/odzimovani-bazenu/

Našim zákazníkům maximálně doporučujeme rezervovat si u nás konkrétní termín pro odzimování nebo čištění bazénu již nyní. Získávají tak jistotu přesného termínu naší návštěvy a vyhnou se exponovaným prvním jarním slunečným dnům, kdy je obvykle vysoká poptávka a tím i delší čekací doba na termíny.

Správné odzimování bazénu a „nastartování bazénové vody“ je klíčové pro bezproblémový průběh koupací sezóny!

Pro kontaktování využijte naše tel. čísla, email, anebo online chat. Budeme se těšit!