V čištění bazénů, úpravách bazénové vody a dalších servisních úkonech máme jako firma BazenExpres.cz desetileté zkušenosti. V roce 2005 jsme začínali čištěním a údržbou bazénů u našich rodičů a příbuzných, o pár let později si nás na doporučení volali lidé z širokého okolí a nyní, v roce 2016, pokrývají naše pobočky větší část ČR. BazenExpres.cz nyní najdete ve východních, středních a jižních Čechách a nově také na jižní Moravě. Centrály máme v Hradci Králové, Praze, Českém Krumlově a Brně. Jsme hrdí na stovky spokojených klientů. S řadou z nich spolupracujeme již několik let a na základě jejich doporučení k nám proudí noví a noví. V případě zájmu o naše služby nebo jen konzultaci nás kontaktujte kdykoliv přes naše weby www.bazenexpres.cz a www.zdravekoupani.cz, budeme se těšit na spolupráci!

Ale nyní zpět do současnosti. Nacházíme se v půlce března a proto je nejvyšší čas začít přemýšlet nad začátkem letošní koupací sezóny. Od začátku dubna by podle posledních předpovědí mělo začít ideální počasí, ve kterém je možné začít s odzimováním bazénu (důležité jsou zde konstantní teploty nad bodem mrazu).

Služba odzimování bazénu poskytovaná naší firmou BazenExpres.cz standardně zahrnuje kontrolu a zprovoznění filtračního zařízení včetně kontroly písku ve filtrační nádobě, prověření těsnosti všech dílů filtrace, vyčištění bazénu od drobných nečistot a mastné linky, kontrolu a vyčištění skimmeru a další nezbytné úkony dle individuálního posouzení. Součástí odzimování je také přesná analýza bazénové vody, kterou následně upravíme tak, aby byla perfektně připravena na sezónu a vykazovala stabilní kvalitu. V rámci služeb BazenExpres.cz nejčastěji s odzimováním bazénu nabízíme také čištění bazénu v případě, že to jeho stav po zimní odstávce nezbytně vyžaduje.  Službu odzimování bazénu nabízíme již od 1800,- Kč (viz www.bazenexpres.cz).

Našim zákazníkům maximálně doporučujeme rezervovat si u nás konkrétní termín pro odzimování nebo čištění bazénu již nyní. Získávají tak jistotu přesného termínu naší návštěvy a vyhnou se exponovaným prvním jarním slunečným dnům, kdy je obvykle vysoká poptávka a tím i delší čekací doba na termíny.

Správné odzimování bazénu a „nastartování bazénové vody“ je klíčové pro bezproblémový průběh koupací sezóny!

www.bazenexpres.cz = „Starosti se svým bazénem nechte na nás“