V dnešní době, která je přehlcená e-shopovými prodejci, není úplně snadné správně se zorientovat a vybrat vždy ideální variantu poptávaného zboží. A to platí dvounásob při při výběru bazénového příslušenství.

Naše firma BazenExpres.cz vzešla před více než patnácti lety z party dvou, tehdy kluků, kteří se o prázdninách zabývali čištěním bazénů. Během oněch patnácti let jsme poznali tisíce bazénů a načerpali nepřeberně zkušeností v oblasti péče o vodu a bazénovou technologii. Všechny tyto poznatky nyní zúročujeme při prodeji a instalacích bazénových technologií u našich zákazníků.

Nemáme a neplánujeme e-shop. Každý bazén chceme posuzovat individuálně a našim zákazníkům nabízet pouze to, čemu sami věříme a kde můžeme garantovat funkčnost a spolehlivost. Domníváme se, že právě v tomto se odlišujeme od klasických prodejců a od této cesty nemíníme ustoupit.  Pokud bazénové problematice nerozumíte, nemusíte zoufat. Přijedeme k Vám, zjistíme parametry  vašeho bazénu, změříme vodu, kterou bazén napouštíte a vybereme pro Vás tu nejefektivnější technologii či příslušenství. Nedílnou součástí našich služeb je odborné poradenství, které poskytujeme zdarma nejenom našim zákazníkům, ale všem zájemcům. Na rozdíl od klasických e-shopů přijedeme vždy dané zařízení nainstalovat a samozřejmostí je i prémiový servis, a to nejen v záruční době, ale i kdykoliv poté.

Piště či volejte kdykoliv, budeme se těšit.

Váš BazenExpres.cz